Проектор для домашнього кінотеатру Vivitek H1185 Full HD 3D

 

Проектор для домашнього кінотеатру Vivitek H1185Full HD 3D

Раціональне рішення для домашнього кінотеатру

 Тестовий огляд Full HD 3D проектора Vivitek H1185

image002 181

Компанія Vivitek досить недавно вийшла на український ринок, але вже встигла завоювати конкурентні позиції на ринку та позитивні відгуки споживачів. В модельному ряді присутні проектори на будь-який смак та гаманець.

Все більшої популярності набувають домашні кінотеатри, тому проектор для домашнього кінотеатру Vivitek H1185ми ознайомимо Вас з новою моделлю Full HD 3D проектор Vivitek H1185. Дана модель користується заслуженим успіхом серед експертів та кіноманів завдяки поєднання доступної ціни та високої якості роботи.

Оснащення

Кінотеатральний проектор для домашнього кінотеатру Vivitek H1185виконаний в елегантному чорному корпусі без кутів. Дизайнери компанії відмінно попрацювали над зовнішнім виглядом проектор для домашнього кінотеатру VivitekH1185, при першому погляді виникає враження, що він сам являється частиною декорацій фантастичного фільму. Завдяки цьому девайс легко стане центром уваги у вашому домашньому кінотеатрі.

Не відстає від зовнішнього вигляду і технічне оснащення. проектор для домашнього кінотеатру VivitekH1185 здатний показати Ваші улюблені фільми у відмінній якості. Яскраве і контрастне зображення (рівень яскравості 2500 ANSI люменів, а реальне співвідношення контрастності 10 000:1) на екрані чудово виглядає навіть при середньому рівні затемнення.

Оптичний блок проектор для домашнього кінотеатру Vivitek H1185оснащений високоякісною DLP матрицею DarkChip3 з розподільною здатністю FullHD компанії TexasInstruments. Застосування фірмової технології багатоканальної колірної обробки BrilliantColor дало можливість розробникам досягти максимально точної і природної передачі кольорів при розмірі зображення від 26,2 до 328 дюймів.

Варто відмітити, що при необхідності можна провести ISF-калібрування проектора і тим самим ще більше підвищити точність передачі кольорів.

Для отримання високої яскравості інженери обладнали проектор для домашнього кінотеатру Vivitek H1185новою більш ефективною проекційною лампою. Термін служби її складає 3500 і 5000 годин в стандартному і економічному режимі роботи відповідно. Замінити лампу користувач може самостійно, кришка лампового відсіку легкодоступна.

проектор для домашнього кінотеатру Vivitek H1185повністю готовий для демонстрації стереоскопічних фільмів, але окуляри і емітер в комплект поставки не входять, але ми тестували з окулярами GetD GL410, все працює ідеально. Окуляри виконані якісно і вже встигли завоювати прихильників на українському ринку.

image004

Ще одним плюсом проектор для домашнього кінотеатру Vivitek H1185являється потужний монофонічний звуковий тракт з технологією SRSWOW. Тому, відмінні враження під час демонстрації мультимедійних слайд-шоу або фільмів Вам гарантовані.

На комутаційній панелі проектор для домашнього кінотеатру VivitekH1185наявні всі необхідні для підключення аналогових і цифрових сигналів порти, включаючи HDMI версії 1.4b.

image006

Компактні розміри і вага проектор для домашнього кінотеатру Vivitek H1185дозволяють взяти його з собою в гості або на виїзний захід. Слід відмітити, що сумка для перенесення проектора входить в комплект поставки.

Експертиза

Побачивши коробку з проектор для домашнього кінотеатру VivitekH1185, ми були приємно здивовані її малими габаритами, і в перший момент навіть подумали, що нам помилково привезли на тестування іншу більш «слабку» модель. Коробка настільки легка, що її може донести навіть дівчина.

Крім проектора в упаковці знаходилися: кабель живлення, VGA-кабель, сумка для транспортування, пульт ДУ з батареями, кришка об’єктиву, документація.

Налаштування проектор для домашнього кінотеатру Vivitek H1185не викликало особливих проблем. Заводські пре сети цілком оптимальні, що і підтвердили наші статичні картинки. Обравши режим Кіно ми приступили до тестування.

Кіносеанс відкрив Blu-ray з фільмом «Трансформери 3». Ми спеціально вирішили поставити проектор в більш складні умови і не стали повністю гасити світло в залі, а тільки знизили його яскравість до 30%. Було дуже цікаво перевірити, на скільки заява виробника про можливість коректної роботи проектор для домашнього кінотеатру VivitekH1185при наявності зовнішнього освітлення відповідає істині.

Ми можемо впевнено сказати, що проектор справився з цим досить складним завданням. Зображення на екрані було яскравим з правильною передачею кольорів і хорошою контрастністю. проектор для домашнього кінотеатру VivitekH1185 точно вимальовує найдрібніші деталі зображення, роблячи фільм на екрані максимально видовищним і реалістичним. Відмітимо, що навіть проблема для DLP технології кольору із жовто-зеленої і синьо-блакитної гамми у виконанні VivitekH1185 виглядає майже ідеально.

Єдине, що нас трохи засмутило – глибина чорного кольору менше ніж хотілося б. Але втім, при наявності зовнішнього освітлення це цілком допустимо.

Варто нам було повністю вимкнути світло, як ми цілком занурилися в атмосферу фільму. Картинка на екрані стала ще більш привабливою і контрастною. Покращилася також і глибина чорного кольору. Нам дуже сподобалася висока якість демонстрації темних фрагментів фільму. Вони відрізнялися об’ємністю і чіткістю дрібних предметів.

Радували погляд надзвичайним реалізмом і екшен епізоди. Вогонь і дим на них виглядав дуже природно.

Не виникло у нас претензій і до динамічних фрагментів. Рух об’єктів на екрані був плавним без ривків та інших артефактів. Правда пару разів на швидкій панорамі ми помітили «ефект веселки», але загальне враження від роботи проектор для домашнього кінотеатру Vivitek H1185 він не зіпсував.

Чудово впорався проектор і з демонстрацією фільмів записаних в стандартній роздільній здатності на DVD.

Окремо слід відмітити високу якість вбудованих алгоритмів обробки відеоданих. Саме завдяки цій особливості навіть записані з низькою якістю фільми у виконанні проектора VivitekH1185 виглядали досить привабливо. Звичайно, проектор не створить Вам з поганого відеоряду ідеальний, але додати картинці різкості, кольорам насиченості і зробити предмети фактурними він цілком в силі.

На закінчення, скажемо, звичайно пару слів про роботу системи охолодження. В економічному режимі шум від повітряного потоку чути тільки в тихому залі, якщо підійти впритул до проектора. В стандартному режимі шум практично не чути на відстані приблизно 2 метра від проектора. Отже, дискомфорту в домашньому кінотеатрі ви точно не відчуєте.

Підводимо підсумок

Всі наші очікування від проектор для домашнього кінотеатру Vivitek H1185 практично повністю виправдалися. Інженерам компанії Vivitek в черговий раз вдалося порадувати шанувальників мультимедійних розваг якісним і доступним проектором.

В арсеналі проектор для домашнього кінотеатру Vivitek H1185 є все необхідне для створення на екрані відмінної картинки з ефектом глибокого занурення. І все це коштує цілком розумних грошей.

Якщо Вам потрібний недорогий, але якісний проектор, який здатен порадувати улюбленим фільмом не тільки в повній темноті, але і при світлі обирайте проектор для домашнього кінотеатру Vivitek H1185. Сподобається даний проектор і шанувальникам комп’ютерних ігор. Адже будь-яка гра на великому екрані виглядає більш реалістично і цікаво.

image008

 

Доставка по всей Украине 

Новая Почта, Delivery, УкрПочта.

consultationПолучите online консультацию, специалист на связи. Связаться