Інтерактивна дошка INTECH RD80A (Код: 11877)

Настройка ПО эл.доски:
Инсталляция эл.досок в Киеве:
Акция
Інтерактивна  дошка INTECH RD80A
Цена: 21037.50 грн
Артикул: RD80A Гарантия: 36мес. Диагональ доски: 80". Размер электронной доски: 173х126 см. Размер рабочей области:156,5х117,4 см. Технология: инфракрасная (работа от любого не прозрачного предмета). Возможна одновременная работа 5-ти человек.

Этот товар Вы пожете купить в кредит

Спрашивайте, консультант онлайн!
Описание
Інтерактивна дошка INTECH RD80A на 10 користувачів.
Діагональ дошки: 80 ".
Розмір електронної дошки: 173х126 см.
Розмір робочої області: 167х117,5 см.
Розмір в коробці: 178х132,9 смх10 см
Співвідношення сторін: 4: 3.
Сигнал інтерфейсу: USB 2.0.
Довжина кабелю живлення: USB 6 м.
Швидкість курсора: 300 точ / сек.
Швидкість передачі: 12 м / с.
Роздільна здатність: 32768x32768
Точність читання: 0,1 мм.
Час реакції: 8мс.
Кількість гарячих клавіш українською мовою -16 с кожного боку (опціонально 22 гарячих клавіш)
Принцип роботи електронної дошки INTECH RD80A: інфрачервоні датчики.
Споживанні електроенергії: 70 mA (USB).
Робоча температура: -20 ° C ~ + 60 ° C.
Температура зберігання -30 ° C ~ + 85 ° C.
Робоча вологість: 10 ~ 90%.
Інтерактивна дошка INTECH RD80A є інфрачервоної дошкою прямій проекції. Вона працює як частина системи, в яку, крім неї, входять комп'ютер і проектор.
Переваги електронної дошки INTECH RD80A:
-висока зносостійкість;
-бездоганна точність і висока швидкість роботи;
-антібліковое покриття поверхні дошки;
-універсальність кріплення;
-можливість управління безпосередньо за допомогою пальців рук або інших непрозорих предметів;
-Ексклюзивні функції програмного забезпечення. Дошка має функціонал BYOD (Bring Your Own Device), що дозволяє учням і вчителю використовувати свої персональні пристрої (смартфони і планшетні ПК) під час роботи з дошкою. Є можливість безкоштовно зберігати, завантажувати та корисуватись, розробленними інтерактивними уроками, на хмарному сервісі Інтеч. У комплект поставки входить: USB кабель 6м, СD диск з ПО під Windows XP, 7, 8, 10, MacOs, Linux українською мовою - Intech Touch Board (що дозволяє створювати інтерактивні уроки), два маркера, одна указка, інструкція, монтажний комплект (гвинти , шурупи, дюбелі, кронштейни).
Розумний лоток для маркерів (опционально), дозволяє роспізнавати колір маркера автоматично.

Інтерактивна дошка INTECH RD80A на 10 користувачів.

Поверхня інтерактивної дошки матова, антиблікова, легко очищується, антивандальна, з міцною сталевою основою, яка має високу стійкість до пошкоджень

Матеріал: алюмінієва рамка, металева проекційна панель спереду, гальванізована металева панель позаду.

Мінімум 16  гарячих клавіш (опціонально 20 гарячих клавіш) з підказками на кожній стороні дошки, можна налаштувати для конкретної галузі.

 Калібрування: 4/9/12/15/20 або більше точок дотику

 Вся активна поверхня дошки доступна для малювання

Дошка зберігає працездатність при частковому пошкодженні активної поверхні

Є можливість переміщати, повертати і змінювати масштаб зображення за допомогою одночасного натискання

Технологія дозволяє працювати з дошкою (малювати, керувати програмами без обмежень) будь-яким предметом, який не повинен мати елементів живлення, пальцем, долонею і не вимагає використання спеціальних маркерів та інших засобів управління.

 Дошка забезпечує можливість одночасної роботи щонайменше 10 користувачів на всій поверхні дошки без поділу робочої області незалежно один від одного.

Підтримка технології Multitouch при роботі одночасно 5 і більше користувачів - наявність функції Touch-жести: можливість використання простих інтуїтивних жестів для роботи з контентом, переміщення, повертання і зміни об'єктів, використовуючи жести для навігації і скролінгу сторінок

Інтерактивна дошка і програмне забезпечення, що поставляється в комплекті, має сумісність з операційними системами: Windows, MacOs, Linux.

Відсутність драйверів: підтримка роботи без драйверу у Window OS, тобто можна використовувати клік, подвійний клік та правий клік одразу при запуску комп’ютера.

Є можливість підключення до інтерактивної дошки аудіоколонок (опція).

Навчальне програмне забезпечення для інтерактивної дошки має наступні характеристики:

• Розпізнавання жестів: п’ять пальців, щоб запустити програму або налаштувати, підтримка пересування, збільшення/зменшення, гортання сторінок, групування, кулак для стирання, вмикайте/вимикайте жести повністю або частково за допомогою кнопки.

• Інтерактивність в реальному часі та швидкість написання без жодних затримок.

• Дошка/Інтерактивний режим: одна кнопка для перемикання між двома режимами.

• Кожна функція на панелі інструментів має підказки для легкого розуміння.

• Функція індексу сторінки, підтримує мінімум 8 функцій для здійснення на сторінці дошки.

• Забезпечує мінімум 6 роздільних екранів одночасно, підтримує письмо, анотування та стирання на кожному екрані окремо.

• Підтримує розпізнавання написаного англійською мовою.

• Підтримує жести олівця для переходу на наступну/попередню сторінку, стирання або вибору об’єкта тощо через різні жести.

• Розумне вирізання: швидко зітріть всі анотації, але залиште оригінал.

• Дозволяє використовувати прості жести для перегортання сторінок в повноекранному режимі, щоб уникнути будь-яких помилок при роботі.

• Підтримка навігації по сторінці, щоб швидко вибрати і збільшити область на дошці.

• Дозволяє напряму перетягувати таблицю у/з тексту, креслення, зображення і відео, і також копіювати. Підтримує роздільну таблицю та збільшення/зменшення кількості рядів та стовпців.

• Програвач може програвати відео-кліпи та робити знімки екрану і анотації на запущеному відео.

• Підтримує анімацію повторення для теперішньої сторінки та всіх сторінок.

• Підтримка вмонтування звуку у креслення, зображення, текст, таблицю, надпис тощо

• Забезпечує редактор властивостей для налаштування та перегляду об’єкту сторінки.

• Надає асоціативну панель інструментів для вчителів.

 

• Підтримка багатьох документів на дошці: можна перемикатись між документами, редагувати та зберігати кожен документ окремо.

• Підтримка машини для тестування, допомагає вчителям створювати новий контент у різних форматах, наприклад, вибір варіанту, правильно/неправильно, питання, проведення уроків з/без відповідей.

• Підтримка анотацій та знімку екрану в активній області.

• Малювання одночасно більш ніж десяти геометричних фігур.

 

• Підтримка розпізнавання форми.

• Підтримка перегляду геометричної фігури у 3Д-панорамі, з використанням ефектів анімації.
• Анімація: підтримка мінімум 24 анімаційних ефектів предметів, 26 анімаційних ефектів сторінки та 6 звукових ефектів гортання сторінок.

• Підтримка повного та частково запису екрану і збереження в різних форматах.

• Інструменти предметів: Математика, Фізика, Хімія. Ресурси предметів: Математика, Фізика, Хімія, Англійська мова, Історія, Музика, Біологія, Географія.

• Автоматичне збереження файлів у разі раптового відключення.

• Підтримка друкованого перегляду та друку повної сторінки або виділеної області.

• Імпорт та експорт файлів у форматі *.IWB.

• IntechSharing: BYOD (BringYourOwnDevice) дозволяє підключення до смартфону по Wi-Fi. Користувачі можуть дистанційно управляти дошкою, презентацією, програмою уроку, програвати відео або звуки, завантажувати файли та імітувати управління мишкою. Можна анотувати та збільшувати/зменшувати зображення, обирати режим і якість зображення відповідно до стану підключення. Підтримує різні операційні системи IOS, Android.

• Дистанційний урок: організатор може створити дистанційний урок та поділитися ним через сервер. Учасники можуть брати участь в уроці і спостерігати зміни в реальному часі, наприклад, креслення зображення та додавання будь-якого контенту організатором. 

• Хмарне збереження: отримайте доступ до файлів будь-де через захищене хмарне сховище та створіть бек-ап для ваших фото та відео-файлів з Google Drive, Dropbox тощо.

• TTS (Text-to-Speech, Текст-до-Мовлення)-рідер: введіть текст та отримайте згенерований голос на різних мовах.

• Підтримка цифрової візуалізації.

• Інструменти програмного забезпечення конструктора уроку (панелі надбудов та інструментів) мають можливість змінювати своє положення на екрані (верх-низ, вліво-вправо) і мають можливість налаштовувати функціональні кнопки, шляхом індивідуалізації та відновлення налаштувань за замовчуванням.

Є набір різних маркерів для створення уроку: перо, каліграфічне перо, перо розпізнавання тексту, чарівне перо, маркер, кисть для малювання, художнє перо, перо розпізнавання фігур.

• Є програмне середовище для створення наочних, в тому числі багаторівневих схем. Використовується в навчальних цілях, для відображення та роз'яснення концепцій, проведення колективних обговорень.

Повинна бути можливість створити таблицю за допомогою панелі інструментів програмного забезпечення, а потім вставити або перетягнути в будь-яку клітинку таблиці текст, зображення чи об'єкти. Додаючи або видаляючи окремі осередки, є можливість створювати асиметричні таблиці, при чому розмір зображення який перетягується в клітинку таблиці повинен змінюватися під розмір осередку

• Є можливість створювати шаблони оформлення сторінок за допомогою таких елементів як шрифти, кольори і зображення, фонові підкладки

• Є можливість пошуку і додавання картинки або кліпарта в урок не залишаючи конструктор занять, також є можливість зберегти посилання на джерело на зображенні або видалити його.

Є вбудована колекція мультимедіа об'єктів - аудіо і відео-файлів, 3D- об'єктів, flash- роликів з різних навчальних тем та сортування за предметами.

• Є можливість додавати аудіофайли, відеофайли або файли Adobe Flash в «Мою Колекцію» або у будь-який компонент уроку. Записувати звук і / або додавати його безпосередньо до об'єктів.

• Є зручні інструменти для вирівнювання об'єктів, порядок об'єктів, угруповання і блокування об'єктів, прив'язка до веб сторінок. Є можливість додавати сполучні елементи, фігури, пунктирні лінії, креативне письмо і зафарбовані фігури з двоколірним / трибарвним або чотирибарвним градієнтом, а також зображення або візерунки і багато іншого.

• Є можливість розміщувати гіперпосилання на об'єкти в Інтернеті, інші сторінки або документи на своєму комп'ютері. Повинна бути можливість використовувати анімацію - наприклад, ефекти появи, зникання, поступового затінення, переміщення або обертання.

• Є можливість використовувати в тексті надрядкові або підрядкові індекси, спеціальні символи і / або умовні позначення.

• Є можливість переглядати мініатюри сторінок за допомогою попереднього перегляду і змінювати порядок їх слідування шляхом перетягування.

Є можливість об'єднувати вже наявні сторінки в групи і сортувати в необхідному порядку групи сторінок

• Є функції розпізнавання рукописного тексту. Рукописний текст має бути на вибір (російська, англійська мова).

Є можливість створювати нотатки електронними чорнилами, можливість перетворення в текст, і можливість малювати фігури від руки - програма повинна розпізнати і підправити їх.

• Є можливість затінення екрану. Повинна бути можливість приховати і знову показати необхідну інформацію «шторка» перетягуючи інструмент «затінення екрану» на сторінці, частково приховати об'єкт,

• Є функція автоматичного згладжування цифрового чорнила при написанні.

Є можливість роботи з файлами форматів: .bmp, .jpg, .jpeg, .gif, .wmf, .notebook, .iwb, .flp

• Інтегрований відео програвач

Є можливість поділитися уроком для спільного користування, шляхом створення унікального URL посилання через Інтернет

Є можливість змінювати розмір, переміщати або переписувати відеофайли і потокове відео на сторінках, а потім зберігати ці файли в Колекції, де вони будуть завжди доступні.

Є можливість розділити екран, зробивши можливим одночасний перегляд двох або більше сторінок. Можливість використовувати повноекранний режим для отримання сторінки більшої площі за рахунок приховування панелі інструментів і вкладок.

Є функція автоматичного збереження файлів, вказавши інтервал від однієї хвилини до 30 хвилин або більше.

Є можливість робити запис уроку і всього того, що відбувається на дошці, для створення скраббінг уроків

У складі програмного забезпечення є набір електронних математичних інструментів (лінійка, транспортир, косинець, циркуль)

• Є перо, яке включає в себе три інструменти: підсвічування, лупу, інструмент для збільшення зображення, а також може використовуватися для нанесення написів, автоматично зникаючих через 10-20 секунд.

Є вбудована система тестування, можливістю створювати питання тестів як у письмовій формі так і додаванням картинки або клипарта, і мати варіанти відповідей: істина / неправда, альтернативний відповідь, відповідь з кількома варіантами, питання задаються при голосуванні, коротку відповідь і інтеграції з інтерактивними системами опитування і з документ-камерою через інтерфейс програмного забезпечення.

Дошка має функціонал BYOD (Bring Your Own Device), що дозволяє учням і вчителю використовувати свої персональні пристрої (смартфони і планшетні ПК) під час роботи з дошкою.

Технічні характеристикі:

Діагональ дошки: 80 ".

Розмір електронної дошки: 173х126 см.

Розмір робочої області: 167,5х117,5 см.

Розмір в коробці: 178х132,9 см.

Співвідношення сторін: 4: 3.

Сигнал інтерфейсу: USB 2.0.

Довжина кабелю живлення: USB 6 м.

Швидкість курсора: 300 точ / сек.

Швидкість передачі: 12 м / с.

Роздільна здатність: 32768x32768

Точність читання: 0,1 мм.

Час реакції: 8мс.

Принцип роботи електронної дошки INTECH RD80A: інфрачервоні датчики.

Споживанні електроенергії: 70 mA (USB).

Робоча температура: -20 ° C ~ + 60 ° C.

Робоча вологість: 10 ~ 90%.

Інтерактивна дошка INTECH RD80A є інфрачервоної дошкою прямій проекції. Вона працює як частина системи, в яку, крім неї, входять комп'ютер і проектор.

Переваги електронної дошки INTECH RD80A:

-висока зносостійкість;

-бездоганна точність і висока швидкість роботи;

-антібліковое покриття поверхні дошки;

-універсальність кріплення;

-можливість управління безпосередньо за допомогою пальців рук або інших непрозорих предметів;

-Ексклюзивні функції програмного забезпечення. У комплект поставки входить: USB кабель 6м, СD диск з ПО під Windows XP, 7, 8, 10, MacOs, Linux українською мовою – Intech Board (що дозволяє створювати інтерактивні уроки), два маркера, одна указка, інструкція, монтажний комплект (гвинти , шурупи, дюбелі, кронштейни).

Розумний лоток (опція) складається з 3 відділень з кольоровим маркуванням  для маркерів, одного відділення для  ластика  і одного відділення для указки.  Користувач може взяти будь-який маркер (чорний, червоний, синій) або ластик  з інтерактивного лотка для маркерів і дошка розпізнає, маркер якого кольору було обрано або ластик.

 Інтерактивна дошка INTECH RD80A, яка дає можливість десяти користувачам одночасно писати, малювати переміщати об'єкти, або два користувача можуть змінювати розмір і обертати два об'єкти за допомогою двох пальців на об'єкті.

Характеристики:

- Справжній Мультитач

- Десять користувачів можуть писати одночасно без необхідності спеціального режиму налаштування

- Розпізнавання жестів

- Низьке відсвічування металево-керамічної поверхні

- екологічної, антибактеріальної, із захистом від вандалів і сертифікацією 'cradle to cradle'

- Універсальність - об'єднує можливість управління додатками з численними інтерактивними інструментами за допомогою пальця, ел. пера або указки. Клавіші швидкого доступу для прискореного використання програмного інструментарію - анотаційні інструменти MS Office - TB Comenius - анотаційні інструменти з галереями і різноманітними функціями - MyScript Stylus - програмне забезпечення для розпізнавання рукописних текстів з метою легкого введення без використання набору на клавіатурі будь-якого тексту в будь-якому додатку. Висока якість і швидкість, точне калібрування, легка установка.

Сфери застосування інтерактивної дошки

В бізнесі

Залежно від специфіки, бізнесу, в ньому доводиться вирішувати найрізноманітніші завдання, що вимагають демонстрації зображення: відео- або слайд-презентації, ознайомлення зі схемами, графіками, фотографіями. Там, де приймаються серйозні рішення, виключно важливою є можливість оперативного отримання повної інформації з обговорюваного питання і її точна передача учасникам наради і виконавцям. Для залучення уваги до деяких пунктів і записів, а також для збереження ідей, що виникають в процесі обговорення, необхідне оперативне управління демонстрацією. За допомогою інтерактивної дошки ви зможете найбільш раціонально організувати час, легко вирішити будь-які завдання, що виникають в ході нарад усередині компанії і при роботі з партнерами або клієнтами, під час навчання співробітників або проведення презентацій. INTECH допоможе найбільш ефектно провести будь-який захід!

В освіті та тренінгах

Як показали дослідження, застосування інтерактивних дощок якісно підвищує процес навчання. Вони є відмінною підмогою для тих викладачів, які за допомогою сучасних технічних, аудіовізуальних засобів та інтенсивних методів навчання прагнуть зацікавити своїх слухачів, підвищити відвідуваність занять, полегшити засвоєння матеріалу, а також допомогти учням з фізичними вадами.

Інтерактивна дошка допомагає викладачам у розробці та впровадженні нових методик навчання. Вона може активно застосовуватися для викладу нового матеріалу і проведення інтелектуальних ігор.

Завдяки підвищенню якості викладу матеріалу інтерактивна дошка дозволяє перейти на більш високий рівень наукових знань, проводити наочні і чітко структуровані заняття. Великий інтерактивний екран і яскраві кольори привертають увагу учнів, сприяють кращому засвоєнню нового матеріалу.

В роботі муніципальних та урядових структур

Для підвищення ефективності ведення нарад і кращого надання інформації допоможе цифрова інтерактивна дошка INTECH. Це інструмент, який можна використовувати для різних завдань, - зокрема, для планування. Інтерактивна дошка служить екраном, на якому учасники нарад можуть демонструвати карти, інтернет-сайти, юридичні документи, графіки, будівельні плани тощо. Наприклад, можна пересувати, повертати або видаляти будь-які об'єкти на екрані, просто перетягуючи їх зображення по дошці за допомогою електронного маркера.

Навіщо потрібна інтерактивна дошка в офісі?

Як інтерактивна дошка може допомогти вашій організації? Це залежить лише від того, чим ви займаєтеся.

Під час спільних обговорень нагальних завдань і «мозкових штурмів» використання інтерактивної дошки допоможе появі нових ідей і швидкому знаходженню оптимальних рішень. Менеджери проектів можуть скористатися наявними можливостями інтерактивної дошки для запису зауважень і пропозицій в процесі проекту.

Зафіксовані на дошці коментарі можна згодом зберігати і відправляти електронною поштою. Використання інтерактивної дошки при проведенні тренінгів та навчання значно підвищує рівень сприйняття і засвоєння інформації, що подається, і, як наслідок, підвищенню кваліфікації співробітників.

Сенсорна система. Пишіть, стирайте і користуйтесь будь-якими функціями звичайної комп'ютерної миші простими дотиками екрана пальцем (у інфрачервоних інтерактивних дощок), маркером або гумкою.

Панель інструментів. Завдяки панелі сенсорних інструментів користувач при роботі з дошкою буде рідко звертатися до екранного меню і, відповідно, не так часто потрапляти під промінь проектора. Плаваюча панель інструментів переміщається з лівого боку в правий і навпаки одним кліком маркера. Це дозволяє доповідачу, залишаючись на місці, мати під рукою всі необхідні інструменти, незалежно від того, з якого боку дошки він знаходиться.

Цифрове чорнило. Дозволяє робити нотатки на додатках, сайтах, відео- та фото- матеріалах.

Функції збереження і експорту. Дозволяє зберігати результати вашої роботи на інтерактивній дошці, які ви можете редагувати, або зберігати ваші нотатки безпосередньо в Power Point, Word і Excel. Створену презентацію можна експортувати в різні формати.

Зносостійка поверхня. Міцна активна поверхня з твердим покриттям спеціально оптимізована для регулярного використання.

Зручне підключення. Інтерактивна дошка підключається до порту USB комп'ютера або ноутбука і не вимагає додаткового підключення до джерела струму. У комплекті поставляється 10-метровий USB кабель.

Відсутність відблисків. Матова поверхня дошки забезпечує чіткий і рівномірний розподіл яскравості зображення по всій активної площі дошки.

Переваги дощок INTECH:

- Запатентований і адаптоване програмне забезпечення інтерактивних дощок

- Інтерактивні дошки INTECH можуть автоматично адаптуватися під будь-яку роздільну здатність підключеного комп'ютера.

- Алгоритм корекції трапеції забезпечує максимально точну передачу зображення, завдяки простому калібруванню. Коли ви проектуєте трапецеподібне зображення і робити калібрування, точки дотику будуть визначені правильно і точно.

- Модульна конструкція інтерактивної дошки, яку легко збирати і підключати.

- Завдяки такій конструкції інтерактивної дошки технічне обслуговування у випадку несправності є простим і швидким. Визначається, який саме датчик вийшов з ладу, і він замінюється на новий.

- Антивандальная поверхня інтерактивної дошки не боїться транспортування з кабінету в кабінет, а також ударів.

- Гарантія на інтерактивну дошку INTECH 3 роки, а на поверхню дошки 5 років.

Russian_User_manual_translation Скачать
Інструкція користування функцією Віддалений клас Скачать

Комментарии   

+1 #1 Учитель физики 20.06.2014 16:55
Работаю учителем физики в школе. Купили данную доску в класс так как надоело писать мелом на доске в 21 веке! Долго выбирал между электромагнитно й и инфракрасной технологиями и несмотря на более высокую стоимость выбрали инфракрасную INTECH RD80A, так как писать на ней можно не только маркером, но и пальцем, указкой или любым не прозрачным предметом. Доской очень доволен, Программное обеспечение на русском языке. Лоска работает четко. Одновременно может писать 5 учеников. Порадовала низкая стоимость по сравнению с другими производителями . Рекомендую ВСЕМ учителям.
Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ 

Нова Почта, Делівері, УкрПошта.

consultationОтримайте онлайн-консультацію, консультант на зв'язку. Зв'язатись