Доставка

Ми надаємо наступні послуги з доставки:

1. Послуга термінової доставки (м. Київ та Київська область)

Ми надаємо послугу термінової доставки за 2 години з моменту обробки замовлення від 100 грн. (залежно від відстані)

2. Самовивіз (для жителів міста Києва)

Замовив - Приїхав - Отримав!
Якщо Ви хочете самі забрати товар у нас в офісі, для початку зв'яжіться з менеджером, поставте товар в резерв і узгодьте приблизний час приїзду.

3. Доставка нашим кур'єром (для жителів м. Київ та Київської області)

Вартість доставки по Києву від 50 грн.

Наші співробітники оперативно доставлять замовлення за вказаною Вами адресою у зручний для Вас час і оформлять всі необхідні документи (товарний чек або рахунок фактуру, гарантійний талон). Вартість доставки залежить від виду та вартості товару.

Точний час і місце доставки узгоджується з менеджером.

4. Доставка транспортними компаніями

Товари доставляються службами доставки:

Нова Пошта* Делівері (тільки по передоплаті)  Укрпошта (тільки по передоплаті)
image002  image004  image006

Звертаємо Вашу увагу, що послуга оплати при отриманні товару через транспортну компанію можлива тільки при відправленні товару через компанію «Нова Пошта»!

Терміни доставки по Україні залежать від роботи конкретної транспортної компанії і місця розташування покупця. Зазвичай на доставку йде 1-3 робочих дні. Якщо у Вашому населеному пункті немає представництва транспортної компанії, замовлення буде доставлений в найближчий районний центр.

Процедура повернення товару:

Повернення, обмін і ремонт товарів придбаних в інтернет-магазині «АРНЕК» здійснюється у випадках і згідно з умовами, регламентованими Законом України «Про захист прав споживачів», згідно з яким покупець може повернути куплений товар в 2 випадках:

Товар має істотний недолік (Стаття 8).

Згідно ст. 8 Закону України «Про захист прав споживачів» при виявленні істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару, протягом гарантійного терміну споживач має право на заміну товару або повернення грошей.

Істотним недоліком, згідно п. 12 ст. 1 Закону України «Про захист прав споживачів», вважається недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника (продавця, виконавця): після його усунення проявляється знову з незалежних від споживача причин, при цьому наділений хоча б однією з нижченаведених ознак:

сервісний центр взагалі не може усунути дефект;

сервісний центр не може усунути дефект протягом 14 днів;

після ремонту товар стає суттєво іншим, перестає виконувати будь-які функції.

При виконанні одного з вищевказаних умов, проводиться повернення товару на підставі акту на списання товару, який видається сервісним центром. В інших випадках необхідно звертатися в сервісний центр і скористатися послугою безкоштовного гарантійного обслуговування.

Товар не підходить за формою, габаритами, кольором, розміром, або з яких-небудь інших причин не задовольняє вимогам покупця (Стаття 9.)

на момент обміну аналогічного товару у продажу немає;

товар не був у використанні, тобто є новим і з дня придбання пройшло не більше 14 днів, не рахуючи дня покупки;

збережений товарний вид товару, його споживчі властивості, збережені всі аксесуари, компоненти і документація, які входять в комплектацію товару, не порушена їх упаковка, пломби і ярлики.

У цьому випадку клієнт оплачує зворотну доставку згідно з діючими тарифами. Перейшовши за посиланням http://novaposhta.ua/frontend/fullcalculator ви зможете розрахувати вартість доставки.

У разі гарантійного повернення інтернет-магазин «Арнек» бере на себе зобов'язання покрити вартість витрат Клієнта за пересилку товару.

Процедура повернення товару:

Ви можете здійснити повернення в інтернет-магазині «Арнек» після узгодження з менеджером. Процедура повернення передбачає наявність паспорта і чека на які повертаються товари (для жителів м. Києва).

ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ 

Нова Почта, Делівері, УкрПошта.

consultationОтримайте онлайн-консультацію, консультант на зв'язку. Зв'язатись