Мабуть, всі ми в дитинстві мріяли про дивовижний пристрій, який міг би створити все, що заманеться, наче в серіалі Star Trek. І в наш час такі пристрої справді існують: це вже всім відомі 3D-принтери. Іграшки, прикраси, навіть інструменти – ви обмежені лише власною уявою. Щоправда, принтер не може створити щось з нічого, адже це все-таки пристрій, а не магічний артефакт. Тому, окрім самого принтера, вам знадобляться відповідні матеріали (волокно) для друку. Не потрібно навіть замовляти послуги 3Д-принтера, можна купити 3Д-принтер додому.

Якщо ви вже маєте такий пристрій, наприклад, одну з моделей, представлених нижче:

   weedo f152s
 

Tina2S – портативний 3D-принтер для домашнього використання

 

 F152S – професійний 3D-принтер для більш складних проектів

 

А також придбали волокно для друку, або як ще його називають PLA пластик, то, напевно, вже не можете дочекатись на шанс протестувати друк на 3Д-принтері.

Тож давайте розглянемо цікаві ідеї для тривимірного креативу.

1. Гральні кісточки

game cubs

Джерело: https://cults3d.com/en/3d-model/game/d6-dice-hollow

Перед сесією настолок з друзями ви несподівано зрозуміли, що не можете знайти свої гральні кісточки? Або просто бажаєте додати візуального креативу до вже звичних вам Підземель та Драконів? Просто надрукуйте нові гральні кісточки на 3D-принтері. Вибір їхнього дизайну – повністю за вами.

2. Горщики для рослин

pidstavka

Джерело: https://cults3d.com/en/3d-model/home/unicorn-flower-pot

Кімнатні рослини – важливі учасники “екосистеми” вашої оселі, оскільки вони забирають з повітря вуглекислий газ і збагачують його киснем. Але вони також можуть достати стилю та барв у дизайн вашої кімнати, особливо якщо помістити їх у цікаві креативні вазони та горщики, роздруковані на вашому 3Д-принтері.

3. Підставка для чашки

pidstavka dlya chashky

Джерело: https://cults3d.com/en/3d-model/home/cute-cat-mug-hugger-self-adjusting-coaster

Цей роздрукований котик з радістю потримає чашку або склянку з вашим напоєм. І такий котик-підставка навіть здатен автоматично затискати чашку після того, як ви її поставите.

4. Гайковий ключ та скриня для інструментів

shafa

Джерело: https://cults3d.com/en/3d-model/tool/crescent-wrench-pair

Потрібно полагодити домашню сантехніку, але під рукою не знайшлося потрібних інструментів? Принтер врятує вас і швидко надрукує все, що потрібно.

Джерело: https://cults3d.com/en/3d-model/various/1-10-toolbox

Якщо ви вже роздрукувати інструменти, наступним логічним кроком буде створити зручну скриню для зберігання інструментів. Загалом 3D-принтер для будівництва або ремонту завжди стане в нагоді.

5. Кишеньковий дрон

dron

Джерело: https://cults3d.com/en/3d-model/gadget/xl-rcm-10-0-pixxy-pocket-drone-fpv-quad

Якщо простенькі об’єкти та інструменти не задовольняють ваші творчі амбіції, як щодо справжнього дрона, який вміє літати в повітрі, але при цьому поміститься у кишеню? 3Д-принтер здатен надрукувати вам навіть такого «помічника».

6. Анатомічні моделі

cherep

Джерело: https://cults3d.com/en/3d-model/various/to-make-or-not-to-make

3Д-принтер надасть вам можливість досліджувати скелети людини та тварин не на сторінках підручників, а на повноцінних анатомічних моделях.

7. Підставка для телефона

pidstavka pid smartphone

Джерело: https://cults3d.com/en/3d-model/gadget/mechanical-quick-grab-release-phone-stand

Зробіть перегляд соціальних мереж та відео на вашому телефоні зручним та комфортним з надрукованою підставкою. Навіщо постійно купувати окремі аксесуари для гаджетів, якщо можна один раз купити 3Д-принтер, і друкувати бажані оригінальні речі з індивідуальними особливостями, тобто втілити в життя власні ідеї!